Cytat:
|
Jaka zakichana, prócz Brzyskiego nie ma nikogo sprzed ostatnich paru lat w Polonii, ten zespół może się liczyć o Puchary, natomiast MP to jednak dla młodych za duża pułka. Natomiast jak widać można drużynę prawie sklecić z juniorów. Za rok-dwa mogą już dołączyć do walki o MP, byle Polonia nie pozbyła się zwłaszcza Wszołka, w moim odczuciu lider tej drużyny mimo młodego wieku
|
Na tle Lechii może i błyszczeli, ale jak dla mnie Lechia zasłużyła kolektywnie na miano badziewiaków kolejki - i to przy trzech drużynach, które przegrały cztery-jajo, a lechiści niby strzelili bramkę. Zresztą na początku Polonii względnie ładnie wychodziła gra, ale szybko im przeszło i ograniczyli się do wcale nie takiej znowu dobrej obrony i kiepsko rozgrywanych kontr. Widać też, że jednak przygotowanie fizyczne zrobione w sposób profesjonalny do czegoś się przydaje, bo już w drugiej połowie poloniści wyglądali marnie nawet na tle ruszającej się jak muchy w smole Lechii.
Przed Polonią teraz trochę poważniejsze wyzwania jednak będą, bo seria Lech - Wisła - Jagiellonia - Legia może umieścić dzisiaj zwycięską Polonię w strefie spadkowej.