|
@Kocur
Jaka zakichana, prócz Brzyskiego nie ma nikogo sprzed ostatnich paru lat w Polonii, ten zespół może się liczyć o Puchary, natomiast MP to jednak dla młodych za duża pułka. Natomiast jak widać można drużynę prawie sklecić z juniorów. Za rok-dwa mogą już dołączyć do walki o MP, byle Polonia nie pozbyła się zwłaszcza Wszołka, w moim odczuciu lider tej drużyny mimo młodego wieku
|