Wyświetl pojedynczy post
djadam1
Junior Member
 
Od: 03.2012
Skąd: Wolbrom/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#286
Stary 20.08.2012, 19:12
Podbeskidzie - Wisła 0:3 (0:0)

Skład: Pareiko - Jaliens, Głowacki, Czekaj, Frederiksen - Iliev, Wilk, Garguła, Melikson - Sikorski, Genkow

Bramki: Genkow x2, Melikson

Zmiany: Quioto, Boguski, Sobolewski
Powód: Żałoba Bunozy
Ostatnio edytowane przez djadam1 : 23.08.2012 o godz. 13:35.
Czy wygrywasz czy nie,
Zawsze ja kocham Cię.
W sercu moim Wisła,
i na dobre i na złe.
AVE WISŁA!!!
Odpowiedz cytując