|
Podbeskidzie - Wisła 0:3 (0:0)
Skład: Pareiko - Jaliens, Głowacki, Czekaj, Frederiksen - Iliev, Wilk, Garguła, Melikson - Sikorski, Genkow
Bramki: Genkow x2, Melikson
Zmiany: Quioto, Boguski, Sobolewski
Powód: Żałoba Bunozy
Ostatnio edytowane przez djadam1 : 23.08.2012 o godz. 13:35.
Czy wygrywasz czy nie,
Zawsze ja kocham Cię.
W sercu moim Wisła,
i na dobre i na złe.
AVE WISŁA!!!
|