Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26070
Stary 20.08.2012, 19:09
neq. napisał(a):Wyświetl post
jaki aparat w miarę dobry można dostać do 300 zł ?
Nówkę to będzie ciężko.. używany polecam fuji finepix s5600 (hybryda), w trzech stówach na allegro się spoko mieści, zdjęcia robi przyzwoite, jak chcesz pisz na priw to ci jakieś moje podlinkuje, będziesz mógł ocenić jakość czy Ci pasuje
"Przed losowaniem półfinału PP powiedział pan, że zagracie z Ruchem, i rzeczywiście tak się stało...
- Tak już w życiu bywa. Losowanie było sprawiedliwe. Uczestniczyła w nim pogodynka i ciągnęła losy bardzo dobrze"
Michał Probierz
Odpowiedz cytując