Pablo84 napisał(a):

|
A Wieszczycki od Ligi + Ekstra.Chłop się wczoraj skompromitował.
|
Oni tam wszyscy jacys dziwni. Dla nich nie powinno byc karnego odgwizdanego na Ilievie, dla nich przed rzutem wolnym co strzelilismy bramke nie bylo faulu i w ogole nie powinnismy tego meczu wygrac.