Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21930
Stary 20.08.2012, 18:35
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
A Wieszczycki od Ligi + Ekstra.Chłop się wczoraj skompromitował.
Oni tam wszyscy jacys dziwni. Dla nich nie powinno byc karnego odgwizdanego na Ilievie, dla nich przed rzutem wolnym co strzelilismy bramke nie bylo faulu i w ogole nie powinnismy tego meczu wygrac.
Odpowiedz cytując