|
Lechia zachowała swój styl z zeszłego sezonu, czyli na razie tragedia. Polonia dobry mecz, rzeczywiście mogą dużo ugrać, bo skład mają ponad przeciętny, a do tego nikt ich nie uważa za faworytów czegokolwiek. Szkoda, że nie wpadł strzał Pazia lub Brzyskiego, świetne bramki by były. Kolejny mecz i kolejny w którym padają co najmniej 3 bramki. Jestem ciekaw jak bardzo się to zmieni za tydzień.
Ostatnio edytowane przez cinekw : 20.08.2012 o godz. 19:02.
|