Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21925
Stary 20.08.2012, 18:06
Polonia bez JW może być naprawdę groźna,nie ma na niej żadnej presji, młodzi mogą zaszaleć w lidze, Pawełek, Todorovski, Baszczyński, Brzyski. Reszta to gracze poniżej 25 lat. A 4 ma niespełna 21
Odpowiedz cytując