Hajto o Pawle Brożku:
Cytat:
|
Tymczasem jak patrzę, że Paweł Brożek żąda pieniędzy za sam podpis na kontrakcie i polskie kluby mają zabijać się o takiego gracza, to jestem w szoku. No ludzie! Wielki gwiazdor wraca do Polski. Przecież on jak pojechał na ten podbój Trabzonsporu i Celticu Glasgow, to nawet w samochodzie silnika nie wyłączał. Nie grał ani w jednym klubie, ani w drugim, murawy nie powąchał, dwa razy nawet piłki nie kopnął. A tu wraca jak panisko i pewnie dostanie wielkie pieniądze. Pytam się - za co?
|
Jak widać - sprowadzenie Brożka może oprócz kontraktu wygenerować też dodatkowe koszta w postaci kasy za podpis. A swoją drogą - wymagać kasy po tak słabym okresie w swojej karierze... hmmm... mentalność polskiego piłkarza, czy każdy by się tak zachował?