wislak68 napisał(a):

Możesz podać link do tego raportu? Z graniczącym z pewnością przekonaniem mogę napisać że te dane są błędne. A przynajmniej znacząco różne w porównaniu z danymi publikowanymi przez inne organizacje.
I żeby nie być gołosłownym:
http://www.portalspozywczy.pl/finans...ych,69485.html
i cytat:
"IERIGŻ ocenia, że wpływy z eksportu produktów rolno-spożywczych w 2012 r. mogą osiągnąć około 15,5 mld euro i mogą być o ponad 2 proc. wyższe niż w 2011 r. Wydatki na import zmniejszą się o ok. 2 proc. do 12,2 mld euro. Dzięki temu saldo obrotów wzrośnie do 3,2 mld euro. W tym roku nadwyżka eksportu nad importem produktów żywności wyniosła 2,6 mld euro."
|
nie wiem co jest ale cytujesz tą samą organizację co ja
