|
Kasy sa bodaj właśnie do 23, więc koło tej godziny to pewnie będzie jedna śmigac, góra dwie. Co do pociągów regio, to zależy gdzie wsiadasz. Jak w Krakowie i chcesz kupić u konduktora bilet to pewnie Ci naliczy jakąś tam opłate dodatkową. Jeśli wsiadasz ze stacji na której nie ma kas biletowych, to nic nie dopłacasz.
W sumie najlepiej jest i tak Ci polecam zrobić, że wsiadasz np. w Krakowie, jak idzie konduktor to mu mówisz że chcesz bilet np. od Batowic, Mydlnik czy skadś gdzie nie ma kas, bo tam wsiadłeś. Bardzo rzadko sprawdzają od początku samego.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|