Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8716
Stary 20.08.2012, 14:43
Watts napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj widziałem jak oczekujący na wejście przy C5 gniazdowi i ludzie z UW używali sobie na jakimś przechodzącym kolesiu bez barw "HEHE ZIOMECZKU TY JESTEŚ KIBICEM? A TY NA MECZ IDZIESZ? BO CHYBA NIE WISŁY" i tak dalej.
No i co w takiej reakcji wg. Ciebie złego? Bardzo dobrze, że reagują bo sporo takich osób widać na sektorze. Nawet jeśli gość nie wbijał na C to taka reakcja jest potrzebna, na pewno nie tylko ten gość usłyszał ich reakcje, pewnie niektórym ludziom też to dało do myślenia, a swoją drogą nie widziałem nigdzie przed meczem(tzn. fora itd.) nawoływań "wszyscy na czerwono" niestety.

Tak, będę.
Ostatnio edytowane przez cinekw : 20.08.2012 o godz. 14:48.
Odpowiedz cytując