No i co w takiej reakcji wg. Ciebie złego? Bardzo dobrze, że reagują bo sporo takich osób widać na sektorze. Nawet jeśli gość nie wbijał na C to taka reakcja jest potrzebna, na pewno nie tylko ten gość usłyszał ich reakcje, pewnie niektórym ludziom też to dało do myślenia, a swoją drogą nie widziałem nigdzie przed meczem(tzn. fora itd.) nawoływań "wszyscy na czerwono" niestety.
Tak, będę.