Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8714
Stary 20.08.2012, 14:34
Watts napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj widziałem jak oczekujący na wejście przy C5 gniazdowi i ludzie z UW używali sobie na jakimś przechodzącym kolesiu bez barw "HEHE ZIOMECZKU TY JESTEŚ KIBICEM? A TY NA MECZ IDZIESZ? BO CHYBA NIE WISŁY" i tak dalej..
Bardzo dobrze mu powiedzieli, mógł kupić bilet na inny sektor albo na G po drugiej stronie (ten sam widok).

Na stronie klubu ma jak byk napisane: sektor C zajmowany przez najzagorzalszych kibiców to po co się pchać na siłę na niego bez barw ?

Poza tym nie rozumiem jak ktoś kto jest kibicem Wisły Kraków może nie mieć szalika Wisły albo jakiejkolwiek czerwonej koszulki w domu ... WSTYD ...
Odpowiedz cytując