Bardzo dobrze mu powiedzieli, mógł kupić bilet na inny sektor albo na G po drugiej stronie (ten sam widok).
Na stronie klubu ma jak byk napisane:
sektor C zajmowany przez najzagorzalszych kibiców to po co się pchać na siłę na niego bez barw ?
Poza tym nie rozumiem jak ktoś kto jest kibicem Wisły Kraków może nie mieć szalika Wisły albo jakiejkolwiek czerwonej koszulki w domu ... WSTYD ...