MatMario napisał(a):

|
No i widzisz, żaden hardware, tylko softu brakuje.
|
Ale z biletami to nie jest problem... Tzn kupujesz przez internet, Wisla go wbija do systemu i wysyla do domu. Tak mozna zrobic, ale nie na tym to polega. Sęk w tym ze kupując przez internet, aby wszystko bylo automatyczne i odrazu mial to nabite na KK, bo teraz tylko tak sie wchodzi na stadion...