Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3831
Stary 20.08.2012, 14:20
MatMario napisał(a):Wyświetl post
No i widzisz, żaden hardware, tylko softu brakuje.
Ale z biletami to nie jest problem... Tzn kupujesz przez internet, Wisla go wbija do systemu i wysyla do domu. Tak mozna zrobic, ale nie na tym to polega. Sęk w tym ze kupując przez internet, aby wszystko bylo automatyczne i odrazu mial to nabite na KK, bo teraz tylko tak sie wchodzi na stadion...
Odpowiedz cytując