|
Oki, w takim razie chyba nie opłaca się wydawać 100 zł więcej tylko za to że będe miał napis "Telefonika" ( którego zresztą nie chce). /Gdzie za to można samemu dorobić napis i numery? Żeby zmieścić się w tych powiedzmy 230 zł (wliczając koszt przesyłki koszulki), najlepiej gdzieś w rynku, albo w ok galerii krakowskiej : )
|