Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3222
Stary 20.08.2012, 13:53
Oki, w takim razie chyba nie opłaca się wydawać 100 zł więcej tylko za to że będe miał napis "Telefonika" ( którego zresztą nie chce). /Gdzie za to można samemu dorobić napis i numery? Żeby zmieścić się w tych powiedzmy 230 zł (wliczając koszt przesyłki koszulki), najlepiej gdzieś w rynku, albo w ok galerii krakowskiej : )
Odpowiedz cytując