Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8711
Stary 20.08.2012, 13:45
Watts napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj widziałem jak oczekujący na wejście przy C5 gniazdowi i ludzie z UW używali sobie na jakimś przechodzącym kolesiu bez barw "HEHE ZIOMECZKU TY JESTEŚ KIBICEM? A TY NA MECZ IDZIESZ? BO CHYBA NIE WISŁY" i tak dalej.
Tutaj to akurat stanę w obronie osób z UW, bo sektor za bramką ma się jakoś prezentować - ma być czerwony żeby to jakoś wyglądało. Jeszcze słowo w temacie gastronomii do którego cały czas wracacie. Ja jeżdżę z dzieckiem na rodzinny, i tam też brakło picia. W taki upał...Spróbujcie to wytłumaczyć jakoś małym szkrabom. To dopiero jest skandal.
Odpowiedz cytując