Tutaj to akurat stanę w obronie osób z UW, bo sektor za bramką ma się jakoś prezentować - ma być czerwony żeby to jakoś wyglądało. Jeszcze słowo w temacie gastronomii do którego cały czas wracacie. Ja jeżdżę z dzieckiem na rodzinny, i tam też brakło picia. W taki upał...Spróbujcie to wytłumaczyć jakoś małym szkrabom. To dopiero jest skandal.