Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26061
Stary 20.08.2012, 13:30
Jakieś busy kursujace w soboty na lini Kraków-Bielsko? Ja coś takiego znalazłem, ale nie wiem czy to dobre:
http://www.comfortbus.eu/cennik
Odpowiedz cytując