Temat
:
[ 2 kolejka] Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków, sobota 25 sierpnia 2012 13:30
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
22
20.08.2012, 13:23
Jedno zwyciestwo z Podbeskidziem to w poprzednim sezonie to zdecydowanie za mało. Na pewno łatwo nie bedzie ale moze w koncu skutecznosc porawimy i bramki beda siadały.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael