Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 20.08.2012, 13:23
Jedno zwyciestwo z Podbeskidziem to w poprzednim sezonie to zdecydowanie za mało. Na pewno łatwo nie bedzie ale moze w koncu skutecznosc porawimy i bramki beda siadały.
Odpowiedz cytując