Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8707
Stary 20.08.2012, 12:50
Do tego wszystkiego co wymieniliście dodałbym ogólny syf na trybunach, przejściach itd. nie wiem czy naprawdę wynajęcie firmy sprzątającej to wydatek przekraczający możliwości klubu i miasta?
Odpowiedz cytując