|
Moim zdaniem jednym z większych błędów było sprzedanie Filipa Kurtko, może być z niego na prawdę klasowy bramkarz. We wczorajszym meczu miałem wrażenie, że gdyby nie Melikson to nic ta drużyna by nie grała. Podobała mi się wczoraj gra Maka, szkoda że nikt nie pomyślał aby wzmocnić nim nasz skład.
|