sovinho_02 napisał(a):

Gramy jak gramy, ale mnie martwi co innego, że to nie jest perspektywiczna drużyna. No cała kadra może prędzej ale pierwsza 11 nie bardzo. Spójrzmy na skład z mecz z Bełchatowem :
Pareiko - 35 lat - kontrakt - 1 sezon
Jaliens - 34 lata - kontrakt - 1 sezon
Głowacki - 33 lata - kontrakt - 2 sezony
Bunoza - 24 lata - kontrakt - 2 sezony
Frederiksen - 30 lat - kontrakt - 1 sezon
Iliev - 33 lata - kontrakt - 1 sezon
Wilk - 26 lat - kontrakt - 2 sezony
Garguła - 31 lat - kontrakt - 2 sezony
Melikson - 28 lat - kontrakt - 3 sezony
Sikorski - 25 lat - kontrakt - 1 sezon
Genkov - 28 lat - kontrakt - 2 sezony
Czyli podsumowując już w następnym sezonie może nie być 5 zawodników którzy grali z Bełchatowem. Z całego składu tylko Maor Melikson ma kontrakt dłuższy niż 2 sezony, ale chyba nikt nie wierzy że wypełni go do końca.
W dodatku w składzie jest 6 zawodników powyżej 30 lat. Realne przedłużenie kontraktu może nastąpić z Pareiką, Bunozą, Wilkiem i być może Głowacki.
Średnia wieku 11 to : 29,6. Więc nie ma mowy o tym że ten skład jest przyszłościowy.
|
podmień sobie za Jaliensa 34 - Jovanovicia 23 lata ( i 4 lata kontraktu)
za Pareikę 35 - Miśkiewicza 23 lata ( 2 lata kontraktu )
za Ilieva 33- Kirma 28 ( 2 lata kontraktu )
za Gargułę 31 - Chrapka 20 lat
za Sikorskiego 25 - Quioto 21
średnia ląduje na poziom 25,8 bez drastycznej zmiany jakościowej ( za wyjątkiem Ilieva, który jednak i tak gra tylko 3/4 spotkania )
fakt , wielu zawodników ma krótkie kontrakty , ale zmiany w zespole są czymś normalnym . Rok temu też otwieraliśmy ligę całkowicie innym składem i jakoś zawrotnej różnicy in minus nie widać .