Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
Od: 06.2012
Offline
#
59662
20.08.2012, 12:16
Ciekawe czy Kirma oszczędzali ze względu na transfer czy Probierz nie chciał z niego skorzystać.W tygodniu Kirm bardzo dobry mecz więc powinien z ławki chociaz wejść.
Martwi wypowiedz Probierza,że jest zadowolony z gry Garguły :/
jacekbum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacekbum
Znajdź inne posty napisane przez jacekbum