Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3826
Stary 20.08.2012, 12:07
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Byla jesien 2009.
Jak już chodzi o ścisłość to jesień 2010

Nie zmienia to faktu, że klub jak ognia unika pytań o internetową sprzedaż, co przede wszystkim rozładowałoby kolejki w dniu meczu, a poza tym dałoby możliwość ludziom, którzy muszą dymać spoza Krakowa (bez względu czy to pipidówa oddalona od miasta o 10 km, czy o 150) aby specjalnie kupić bilet. Przecież ktoś, kto wczoraj przyjechał godzinę przed meczem i zobaczył to, co dzieje się pod kasami, stwierdził na pewno, że to .......i i więcej nie przyjedzie. Bo szkoda jego czasu i pieniędzy.
Odpowiedz cytując