Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3825
Stary 20.08.2012, 11:58
hunter napisał(a):Wyświetl post

3) Jeśli chodzi o komunikacją z kibicami, to wiadomo że sprawa jest do poprawy. Pytanie tylko, czego tak naprawdę się oczekuje po takiej komunikacji? To że Wisła nie może się dogadać z miastem w wielu kwestiach wiemy nie od dzisiaj, ani nie od wczoraj. Ale takie sprawy mimo wszystko powinno załatwiać się zakulisowo i bez informowania ogółu. Nie wyobrażam sobie, żeby np. klub zakomunikował wszystkim, że ogólnie to miasto daje dupy na każdym froncie, nie chce pomóc itd. Takie działanie tylko by pogorszyło wszystko to, co i tak już jest złe w tych kontaktach.

Wisła potrzebuje tego stadionu, a stadion (miasto) potrzebuje Wisły. Taka jest prawda i obie strony doskonale zdają sobie z tego sprawę.

Ze sprzedażą internetową sprawa nie jest taka prosta jak wszystkim się wydaje. Co oczywiście nie oznacza, że nie jest to możliwe do zrealizowania.
Oczekuje sie tego z klub bedzie informowal o biezacej dzialalnosci. Naobiecywano Akademii, Muzeum, Nowego Sklepu, Tourow na stadionie, sprzedazy internetowej i kilka roznych, moze troche mniejszych rzeczy. Dalej tego nie ma i nikt nie mowi czemu. Sorry ale dogadywac sie o wynajem juz z 2,5 roku to kpina, nowy stadion by mozna wybudowac, juz nie mowiac o sprzedazy internetowej. Co i tak jest czescia tego co powinno byc czyli internetowy portal z prawdziwego zdarzenia, ktory da klubowi dodatkowe mozliwosci zarobku. Klub na kazdym kroku traci pieniadze...

Nienawidze tego polskiego podejscie ze cos nie jest proste, ze nie mozna sie dogadac itp... To co ma sie to ciagnac jeszcze kolejne 2-3 lata?! Trzeba pewne rzeczy wykonac... ale zaczynajac od poczatku. Pod wzgledem organizacyajnym jest dramat, a wczoraj to juz apogeum bylo...
Odpowiedz cytując