AntyMod napisał(a):

|
Mysle podobnie ..tak jest z roku na rok ....choc tak naprawde w Naszym meczu mogl rownie dobrze pasc wynik 5-1 .... gdyby Walek gwizdnal ewidentnego karnego i reszta zespolu wykorzystalaby 100 % sytuacje z ktorymi wiekszosc juniorow w polsce nie mialaby problemu ...wtedy kaziu Burak i inne Kołtuny juz by koronowali Wisle na MP po 1 kolejce
|
No, równie dobrze mogło być też 3-3, bo gdyby w 3.minucie był strzał o pare cm niżej to piłka zatrzepotałaby w siatce, a i po próbie Maka w 2.połowie nasza poprzeczka znów zadzwoniła jak Zygmunt od czasu do czasu.
Gdybać se można. Mamy te 3 pkt, ale z taką grą jak wczoraj daleko nie zajedziemy. Przypominam, że GKS do samego końca bił się o utrzymanie, a nie o Mistrzostwo
Co do Legii - no wpadało im wszystko, Ljuboja mecz życia można powiedzieć, zobaczymy jak im pójdzie z Norwegami, na pewno nie są na straconej pozycji, w odróżnieniu do Śląska, na którego po prostu nie da się patrzeć. Ani na trzeźwo, ani po spożyciu.