Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18710
Stary 20.08.2012, 11:41
Szpen napisał(a):Wyświetl post
podniecasz się, a merytoryki brak. Czy ja napisałem, że im nie wolno? Niech mają co sobie tam chcą, tylko pisanie, że to jedyne media NIEZALEŻNE to szczyt kłamstwa i obłudy.
Oczywiście ze jedyne, nie licząc Rydzykowych. Niezależne Szpeniu to inaczej, mające odwagę pisać prawdę, a nie tylko kłamstwa i oszczerstwa na zamówienie. Cała reszta trzęsie portkami do tego stopnia że nawet muzyki boją się puszczać. Więc nie podniecaj się niezdrowo.
Hej Nasz TS !!