Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18708
Stary 20.08.2012, 11:36
Szpen napisał(a):Wyświetl post
podniecasz się, a merytoryki brak. Czy ja napisałem, że im nie wolno? Niech mają co sobie tam chcą, tylko pisanie, że to jedyne media NIEZALEŻNE to szczyt kłamstwa i obłudy.
Bo to są : jedne z niezależnych mediów .Niezależnych od korporacji finansowych - zasilanych funduszami a więc i myślą polityczną - głównie z Niemiec lub z Rosji oraz niezależnych od rządu który hojnie wspiera czasami bezpośrednio a głównie poprzez spółki skarbu państwa AGORĘ i Krytyke polityczną ,a nie ma na Kuriera Galicyjskiego,Wileńskiego czy Kuriera Wołyńskiego nie wspominajac nawet o GP czu Naszym Dzienniku . Krótko i na temat .
Jak tego nie dostrzegasz to znaczy że nie masz zielonego pojecia jak wygląda świat mediów .Żyj dalej w swoim świecie .
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej