domin_czyzyny napisał(a):

|
Ceny cenami, byle było wszystko dobre, przecież chodzi o to aby produkty, obsługa i wyposażenie było na cywilizowanym poziomie.
|
6 zł. płacisz za 0.5 l. butelkę pepsi (bo oni z takich butelek przelewają do kubka) co normalnie w sklepie mozesz kupić za 3 zł. to jest przesada (również biorąc pod uwagę, że musisz się po nią nastać w kolejce oraz jak pokazał wczorajszy dzień nie wiesz czy w ogóle ją kupisz), co innego gdybyś mógł swoją wnieść na stadion, no ale takiej możliwości nie ma.
Już nie wspomnę, że za 6 zł. kubek wody.