Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18707
Stary 20.08.2012, 11:27
Wizard napisał(a):Wyświetl post
Kurczę, widziałem już bodaj w piątek tą okładkę Newseek'a, ale wziąłem ją za fejk - znalazłem ją na jakimś facebookowym portalu i byłem w 100% pewny że to ironia z Liska A dzisiaj patrzę, oglądam i nie dowierzam Mają zryty łeb, mają. Kaczyński po raz kolejny agresywnie milczy, więc jakiś temacik musi być

Już ktoś dodał ripostę:



Gdyby z takim tematem wyskoczyło GP czy URze to Szpeniu byłby już cały czerwony z dumy i śmiechu co te 'krwiożercze media pisowskie' bzdury nawypisywały
coś w tym jest od rana dzisiaj :najpierw w Trójce radiowej a potem w Polsat News atakowali Błaszczaka że Kaczyński krowiożerczo milczy , a może szykuje zamach, a może chory , a może wyjechał z polski? ta cisza powoduje niejeden ból głowy.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej