Barti napisał(a):

|
Jedyne wyjście z twarzą z tej sytuacji, to przeprosiny na "oficjalnej". Tak to widzę.
|
Zgadzam sie z Toba w 100% ale czy klub w ogole zauwazyl ze jest jakis problem ?
Dla mnie to jest masakra jakas Upał jak fix nawet piłkarze mieli przerwy w meczu a oni maja 2 pipy na 5 tys kibicow nie mowiac o ilosci wody i innych napojow ktore juz przed druga polowa sie skonczyly... A ilosci obslugi? Te pare osob ma obsłużyc bande głodnych kiboli ...?!