Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
OpEnTaNy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: kulfon w nicku?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8702
Stary 20.08.2012, 11:00
Barti napisał(a):Wyświetl post
Jedyne wyjście z twarzą z tej sytuacji, to przeprosiny na "oficjalnej". Tak to widzę.
Zgadzam sie z Toba w 100% ale czy klub w ogole zauwazyl ze jest jakis problem ?
Dla mnie to jest masakra jakas Upał jak fix nawet piłkarze mieli przerwy w meczu a oni maja 2 pipy na 5 tys kibicow nie mowiac o ilosci wody i innych napojow ktore juz przed druga polowa sie skonczyly... A ilosci obslugi? Te pare osob ma obsłużyc bande głodnych kiboli ...?!
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując