Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 20.08.2012, 10:51
lazy napisał(a):Wyświetl post
2 jaskółki wiosny nie czynią. Pożyjemy zobaczymy...

Natomiast walczący zespół nie jest niczym nowym. Wisła walczyła i za Maskaanta. Przestała dopiero gdy nie wiedziała o co walczy.

Niestety mam obawy czy gra 2 napastnikami to jest rozwiązanie. W zespole ewidentnie brakuje gracza który dostając piłkę od obrońcy przewiezie ją przez środek i dogra do Meliksona/na skrzydło.
Nie dwie jaskółki ale chyba wszystkie stałe fragmenty gry wyglądały wczoraj przyzwoicie, przy jednym rogu Iliev zaspał i spalił ale ogólnie patrząc na to co było a jak wyglądało wczoraj to potęp jest znaczny. I tutaj największy plus dla Probierza, bo dla mnie osobiście jest to element czysto piłkarski na który trener ma największy wpływ własną pracą.

Walka za Maskanta to było bardziej parodiowanie gry w piłkę, wczoraj dostali bramkę ale potrafi odpowiedzieć, choć po pierwszych 5 minutach mogło być mocno pozamiatane.

Tak czy inaczej trzeba zaczekać do kolejnych spotkań, przekonać się o sile Bełchatowa jak i naszej, bo po jednym meczu to już kilku mistrzów wskazywano a później kończyło się różnie.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując