|
Większość z nas organizowała w życiu jakąś imprezę. Przed każdą ważną imprezą jest coś takiego jak PRÓBA GENERALNA. Podczas tej próby wszystko musi być sprawdzone i zapięte na ostatni guzik.Na Wiśle wczoraj wyglądało to skandalicznie w myśl zasady wpuści się ludzi i "ch..j jakoś to będzie," Jedna wielka prowizorka, i cała masa wpadek. Na każdej imprezie coś może się popsuć ale to co się wczoraj działo, to przekroczyło wszelkie pojęcie. Na jesieni ma być rozegrane 7 kolejek przy R22 i każde powinno być prawdziwym świętem. R22 to ma być nasz dom, i mamy tam się czuć jak u siebie. Żyjemy w XXI w., jakieś standardy obowiązują chyba. Jedyne wyjście z twarzą z tej sytuacji, to przeprosiny na "oficjalnej". Tak to widzę.
|