Kurczę, widziałem już bodaj w piątek tą okładkę Newseek'a, ale wziąłem ją za fejk - znalazłem ją na jakimś facebookowym portalu i byłem w 100% pewny że to ironia z Liska

A dzisiaj patrzę, oglądam i nie dowierzam

Mają zryty łeb, mają. Kaczyński po raz kolejny agresywnie milczy, więc jakiś temacik musi być
Już ktoś dodał ripostę:
Gdyby z takim tematem wyskoczyło GP czy URze to Szpeniu byłby już cały czerwony z dumy i śmiechu co te 'krwiożercze media pisowskie' bzdury nawypisywały
