Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59659
Stary 20.08.2012, 10:17
Gramy jak gramy, ale mnie martwi co innego, że to nie jest perspektywiczna drużyna. No cała kadra może prędzej ale pierwsza 11 nie bardzo. Spójrzmy na skład z mecz z Bełchatowem :
Pareiko - 35 lat - kontrakt - 1 sezon
Jaliens - 34 lata - kontrakt - 1 sezon
Głowacki - 33 lata - kontrakt - 2 sezony
Bunoza - 24 lata - kontrakt - 2 sezony
Frederiksen - 30 lat - kontrakt - 1 sezon
Iliev - 33 lata - kontrakt - 1 sezon
Wilk - 26 lat - kontrakt - 2 sezony
Garguła - 31 lat - kontrakt - 2 sezony
Melikson - 28 lat - kontrakt - 3 sezony
Sikorski - 25 lat - kontrakt - 1 sezon
Genkov - 28 lat - kontrakt - 2 sezony

Czyli podsumowując już w następnym sezonie może nie być 5 zawodników którzy grali z Bełchatowem. Z całego składu tylko Maor Melikson ma kontrakt dłuższy niż 2 sezony, ale chyba nikt nie wierzy że wypełni go do końca.
W dodatku w składzie jest 6 zawodników powyżej 30 lat. Realne przedłużenie kontraktu może nastąpić z Pareiką, Bunozą, Wilkiem i być może Głowacki.
Średnia wieku 11 to : 29,6. Więc nie ma mowy o tym że ten skład jest przyszłościowy.
Odpowiedz cytując