Marszałek napisał(a):

Z doświadczenia wiem, że jak ktoś zaczyna od dużego bum to później jest coraz gorzej. Teraz tradycyjnie, chłopaki uwierzą, że są mistrzami świata i okolic i w następnej kolejce dostaną w łeb . Ot taka liga.
|
Mysle podobnie ..tak jest z roku na rok ....choc tak naprawde w Naszym meczu mogl rownie dobrze pasc wynik 5-1 .... gdyby Walek gwizdnal ewidentnego karnego i reszta zespolu wykorzystalaby 100 % sytuacje z ktorymi wiekszosc juniorow w polsce nie mialaby problemu ...wtedy kaziu Burak i inne Kołtuny juz by koronowali Wisle na MP po 1 kolejce