KaSzTaN napisał(a):

- ogolnie nie jest problemem zrobienie sprzedazy internetowej samej w sobie, bo sam internetowy system od jakiegos czasu jest gotowy, dlatego m.in dostawalo sie login i haslo przy wyrabianiu KK
- problemem natomiast jest INTEGRACJA INTERNETOWEGO SYSTEMU Z FIZYCZNYM SYSTEMEM ZAINSTALOWANYM NA BRAMKACH
|
Pamiętam jak na pierwszy mecz na nowej wersji naszego stadionu czyli Polska-Australia kupowałem bilety poprzez stronę kupbilet wybierając sobie miejsca z mapy sektorów, potem kurier doręczył bilety (na kupbilet nie mieli jeszcze wtedy opcji samodzielnego wydruku),
a następnie przykładając bilet do czytnika na bramce wszedłem na stadion - cos pieknego
Byla jesien 2009.