A ja się pochwalę, że w końcu odpaliliśmy stronę i zaczynamy troszkę z marketingiem ruszać, bo "miszczów polerki w dwie godzinki" się namnożyło i najzwyczajniej w świecie wciskają ciemnotę a ktoś kto nie siedzi w temacie daje się na to złapać
tak czy owak zapraszam do obejrzenia tego co robimy i jak to robimy na:
KURODETAILING.PL
a za każdą opinię, czy lajka na FB będę bardzo wdzięczny
