AYALA napisał(a):

|
ciekawe czy Legia zagra tak dobrze w czwartek z Rosenborgiem jak wczoraj z Koroną ? Gra w takim upale napewno kosztowała Wojskowych spooooro sił
|
Z doświadczenia wiem, że jak ktoś zaczyna od dużego bum to później jest coraz gorzej. Teraz tradycyjnie, chłopaki uwierzą, że są mistrzami świata i okolic i w następnej kolejce dostaną w łeb

. Ot taka liga.