wolfy napisał(a):

Niestety, przeszkadzać najłatwiej. I tak pół biedy, jeśli przeszkadza przeciwnikowi...
Tu akurat mamy w czym wybierać. Dopiero jak przychodzi do kreowania akcji i gry w piłkę...
Ale też - taka jest "specyfika" naszej ligi. Chyba tylko u nas istnieją "napastnicy" grający tylko tyłem do bramki.
|
W naszej lidze nie ma napastników ! Są tylko zawodnicy grający na pozycji napastnika. Bo gości którym jest bliżej do 30 niż 18 roku życia i strzelających mniej niż 10 bramek na sezon (rok w rok) nie można nazwac napastnikiem. Bynajmniej wg mnie głupio to wygląda.