Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19532
Stary 20.08.2012, 08:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niestety, przeszkadzać najłatwiej. I tak pół biedy, jeśli przeszkadza przeciwnikowi...
Tu akurat mamy w czym wybierać. Dopiero jak przychodzi do kreowania akcji i gry w piłkę...
Ale też - taka jest "specyfika" naszej ligi. Chyba tylko u nas istnieją "napastnicy" grający tylko tyłem do bramki.
W naszej lidze nie ma napastników ! Są tylko zawodnicy grający na pozycji napastnika. Bo gości którym jest bliżej do 30 niż 18 roku życia i strzelających mniej niż 10 bramek na sezon (rok w rok) nie można nazwac napastnikiem. Bynajmniej wg mnie głupio to wygląda.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując