kreseq napisał(a):

|
Cos nie tak z Korona... Oni popelniaja straszne bledy w obronie, moze nie takie jak Ruch ( bo tych sie przebic nie da ) ale mimo wszystko. Trzeba jednak przyznac ze gdyby to nie byli zawodnicy Korony, a w bramcie nie stal Kuciak to by wczoraj bylo o wiele wiecej bramek.
|
Fajnie się to ogląda, ale mam wrażenie że niedługo kilka zespołów powróci do stawiania autobusu na własnej połowie. Bo to co niektórzy wyprawiają w defensywie to jakaś parodia jest.