Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21914
Stary 20.08.2012, 08:33
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Cos nie tak z Korona... Oni popelniaja straszne bledy w obronie, moze nie takie jak Ruch ( bo tych sie przebic nie da ) ale mimo wszystko. Trzeba jednak przyznac ze gdyby to nie byli zawodnicy Korony, a w bramcie nie stal Kuciak to by wczoraj bylo o wiele wiecej bramek.
Fajnie się to ogląda, ale mam wrażenie że niedługo kilka zespołów powróci do stawiania autobusu na własnej połowie. Bo to co niektórzy wyprawiają w defensywie to jakaś parodia jest.
Odpowiedz cytując