Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21913
Stary 20.08.2012, 08:23
Chodzi mi raczej o ogolny poziom węgrzynowego lania wody. Raz pieje z zachwytu, by za kilka minut powiedziec ze nie powinnismy tego meczu wygrac, a nastepnie dodaje ze powinnismy ale nie tak wysoko.Za chwile znowu pieje i mowi ze gdyby wykorzystać sytuacje to by była wieksza wygrana...
Dzisiaj dla odmiany bedzie bezbramkowy remis

PS: Ma ktos linki do wczorajszej ligi plus ?


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując