Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8695
Stary 20.08.2012, 08:13
Wogóle to wyglądało jakby Wisła była zaskoczona faktem , że sezon w ten weekend się rozpoczął. Telebim nad trybuną główną zepsuty, jedno wejście czynne na sektory D . Punkt gastronomiczny to już lepiej zorganizowany na piknikach szkolnych. Naprawdę, ale w ten sposób to oni januszy nie zachęcą do przyjścia na stadion. Owszem tzw. kibole ( wg gazet ) przyjdą mimo tych niewygód
Odpowiedz cytując