|
Wogóle to wyglądało jakby Wisła była zaskoczona faktem , że sezon w ten weekend się rozpoczął. Telebim nad trybuną główną zepsuty, jedno wejście czynne na sektory D . Punkt gastronomiczny to już lepiej zorganizowany na piknikach szkolnych. Naprawdę, ale w ten sposób to oni januszy nie zachęcą do przyjścia na stadion. Owszem tzw. kibole ( wg gazet ) przyjdą mimo tych niewygód
|