kreseq napisał(a):

|
PS: Węgrzyn powinien sobie odpoczac od komentowania...
|

Nie ogladałem meczu Legii ale na podstawie ogladanego skrótu sobie wyobrażam

. Facet wprost pieje w zachwytach, a będąc juz w ekstazie ogłosił Legie jako głownego faworyta rozgrywek.
P.S. Nawet przy grze Barcelony sprawozdawcy wykazują większy umiar
