Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21911
Stary 20.08.2012, 07:59
kreseq napisał(a):Wyświetl post
PS: Węgrzyn powinien sobie odpoczac od komentowania...
Nie ogladałem meczu Legii ale na podstawie ogladanego skrótu sobie wyobrażam . Facet wprost pieje w zachwytach, a będąc juz w ekstazie ogłosił Legie jako głownego faworyta rozgrywek.

P.S. Nawet przy grze Barcelony sprawozdawcy wykazują większy umiar
Odpowiedz cytując