kreseq napisał(a):

Zobaczylem tez sobie mecz Wisly i musze przyznac ze kilka fajnych akcji stworzyliście.
Szybko stracona bramka mogla ustawic mecz,ale jak widac jak sie chce odrobic to mozna.
|
Normalnie lejesz miód na moje serce. A tak swoją drogą, to wyniki tej pierwszej kolejki są jakby się wszyscy umówili 4-0, albo 2-1. Ciekawe co będzie dzisiaj. 4-0 dla Lechii?