Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21909
Stary 20.08.2012, 07:54
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Zobaczylem tez sobie mecz Wisly i musze przyznac ze kilka fajnych akcji stworzyliście.
Szybko stracona bramka mogla ustawic mecz,ale jak widac jak sie chce odrobic to mozna.
Normalnie lejesz miód na moje serce. A tak swoją drogą, to wyniki tej pierwszej kolejki są jakby się wszyscy umówili 4-0, albo 2-1. Ciekawe co będzie dzisiaj. 4-0 dla Lechii?
Odpowiedz cytując