|
Cos nie tak z Korona... Oni popelniaja straszne bledy w obronie, moze nie takie jak Ruch ( bo tych sie przebic nie da ) ale mimo wszystko. Trzeba jednak przyznac ze gdyby to nie byli zawodnicy Korony, a w bramcie nie stal Kuciak to by wczoraj bylo o wiele wiecej bramek.
Pomijajac wynik plusem tego meczu była postawa Łukasika, wejscie Furmana i Kopczynskiego. Nie dziwie sie ze Lukasik Gola na lawce posadzil.
Zobaczylem tez sobie mecz Wisly i musze przyznac ze kilka fajnych akcji stworzyliście.
Szybko stracona bramka mogla ustawic mecz,ale jak widac jak sie chce odrobic to mozna.
Jak zwykle dobry mecz Meliksona, fajne zawody Ilieva.
Zastanawiam sie tylko co w Wisle robi Gargula...facet ma taka znizke formy ze az zeby bola.
PS: Węgrzyn powinien sobie odpoczac od komentowania...
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|