MatMario napisał(a):

A które to miejsca są "wycięte"?
Dobrze rozumiem że Magilo wycharatało metalowe lady, lodówki? Zlewy chociaż zostawili?
Na vipach kto teraz jedzenie organizuje? Czy każdy przychodzi ze swoim?
|
Ja na D nie widziałem nic oprócz dziury gastronomicznej, dwóch lodówek ustawionych tyłem do klienta, kilku stolikow szkolnych, dwóch podgrzewaczy dla małych kiełbasek za 8 zł, napoje po 6 zł.
Jakość produktu, wielkość bulek i kielbasek i cena jest niekorzystna w stosunku do tego co było.
To co tam teraz jest to żenada. Jesli sie nic nie zmieni, to ludzie beda omijać tamtejsza gastronomia szerokim łukiem.
Przykro sie na to patrzy.
Wiadomo ze poszło o kasę z Magillo, ale ciekawe czy to Magillo zrezygnowało, czy Wisla ich wyjebala.
Mnie to wszystko wali, bo i tak mecz przyjdę- ale jest wiele osób, które niestety po czymś takim beda wolałby mecz ogladac w domu, w knajpie lub nawet pójdą do zydovi bo tam "ładniej"...