Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8692
Stary 19.08.2012, 23:13
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Bo stadion jest w tym sezonie jest przygotowany na 26 tys. Nie trzeba płacić firmie ochroniarskiej za te miejsca Pewny jesteś, że na te miejsca są karnety sprzedawane?
Tak, jestem pewnA, że na miejsce, które było odgrodzone, przynajmniej kilka osób posiadało karnet.
Paranoja, człowiek od początku ma swoje miejsce na stadionie, regularnie przedłuża karnet, a dziś przychodzi i słyszy, że nie może go zająć.


Koniec końców, miejsce z karnetu udało się "bezprawnie" zająć.
Odpowiedz cytując