cinekw napisał(a):

Bo stadion jest w tym sezonie jest przygotowany na 26 tys. Nie trzeba płacić firmie ochroniarskiej za te miejsca Pewny jesteś, że na te miejsca są karnety sprzedawane?
|
Tak, jestem pewnA, że na miejsce, które było odgrodzone, przynajmniej kilka osób posiadało karnet.
Paranoja, człowiek od początku ma swoje miejsce na stadionie, regularnie przedłuża karnet, a dziś przychodzi i słyszy, że nie może go zająć.
Koniec końców, miejsce z karnetu udało się "bezprawnie" zająć.
