Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3820
Stary 19.08.2012, 23:10
@up
Cóż szkoda, że nie chcesz pisać o Białej Gwieździe na koszulkach bo to sprawa ważna dla chyba wszystkich kibiców Wisły, ale nie to nie. Z drugiej strony skoro sprawa jest na tyle delikatna, że nie można Białej Gwiazdy przywrócić nawet na ramię jak było kiedyś to chyba faktycznie coś śmierdzi i nie jestem pewien czy jako kibic chcę to wiedzieć.

Dzięki za podzielenie się info o sprzedaży internetowej. Swoją drogą komedia, że trzeba dowiadywać się tego z forum i świadczy to tylko o tym jaki 'kompetentny' mamy dział marketingu i gdzie zarząd (profesjonalnego klubu piłkarskiego, który z zasady powinien opierać się i grać dla ludzi) ma kibiców. Enigma sprawy z Białą Gwiazdą też tych ludzi nie stawia po jasnej stronie mocy, bo nie wierzę żeby TS robił jakieś problemy. Po prostu nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić :/

Odpowiedz cytując