Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8689
Stary 19.08.2012, 22:41
Catering sie zmienił i jest dramat-chyba Magillo zrezygnowało, wzięło całe wyposażenie i zostały dziury w punktach cateringowych. Masakra, lady ze stolikow szkolnych. Maly wybór oraz wysokie ceny to wisienka na torcie dzisiejszej kompromitacji organizacyjnej.

Na Moj sektor d2x 1 wejście działało, normalnie były 2. Catering j.w., telebim zjebany, zjebane krany w umywkach, mydla zero (lepiej zdemontowac dozowniki- przynajmniej ludzi to nie będzie wkorwiac). DNO.

....a kto za to odpowiada?!

Już nie mówię o tej gigant kolejce przed meczem, bo to po części wina ludzi. Ale Wisla straciła pewnie dziś wielu Klientow...

Mi jako kibicowi szkoda tych klientów...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 19.08.2012 o godz. 22:44.
Odpowiedz cytując