Temat
:
[1 kolejka] Wisła Kraków - GKS Bełchatów, niedziela 19 sierpnia 2012, 14:30
Wyświetl pojedynczy post
bocian23
Senior Member
Od: 12.2011
Offline
#
146
19.08.2012, 22:37
Cóż. Więcej się spodziewałem po naszej grze, ale spokojnie - to dopiero pierwsza kolejka.
Weekend należy uznać za udany. Wisła i unia mają po 3 punkty
Teraz zwycięstwo w Bielsku i będzie na prawdę GIT !!!
bocian23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bocian23
Znajdź inne posty napisane przez bocian23