Tominho napisał(a):

|
Średnia wieku naszej drużyny w dzisiejszym meczu z GKS-em to prawie 30 lat. Nie napawa mnie to optymizmem, tym bardziej, że tymi młodymi którzy zaniżali tę średnią byli Bunoza i Sikorski. Na nich raczej nie będziemy budować zespołu na lata (przynajmniej mam taką nadzieję). Powiem krótko - ciekawie to nie wygląda...
|
Hm, dokładniej:
średnia wieku wyjściowej jedenastki to
29,36 -> zaniżają Bunoza, Wilk, Melikson, Genkow i Sikorski
średnia wieku ławki rezerwowych to
24,57 -> wszyscy oprócz Sobolewskiego poniżej 29,36.
Spokojnie, wypadł z 11stki Sobol, to jest Wilk. Wypadnie Jaliens, będzie Kolanko. Wypadnie Pareiko (najstarszy z p11), będzie Miśkiewicz. Wypadnie Garguła, będzie Chrapek, itd. Akurat wiekiem bym się tak nie przejmował, bo kondycyjnie wyglądało to nieźle, a jak mamy mieć średnią 29,36 i wygrywać, to chyba lepiej niż 25 i przegrywać
